Hakkımızda

İnternette kredi kartı kullanmaya gerek kalmadan, birçok alışveriş yapabileceğiniz sistem ukash kart artık Orion Ön Ödemeli Kart Sistemleri ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. garantisi  ile daha güvenilir ve hızlı hizmetinizde.

Ukash Kartınızı elde etmek bizimle çok kolay ve güvenilir. Banka hesaplarımıza satın alacağınız kartın tutarını yatırdıktan sonra, bize canlı destek bölümümüzden yada ofis veya mobil destek hattımızı arayarak bilgi veriniz.19 haneli pin kodunuz 1-3 dakika içinde cep telefonunuza SMS olarak gönderilmektedir.  Banka hesaplarımızı öğrenmek için bizimle yine aynı şekilde iletişime geçebilirsiniz.Kötü niyetli kişilerin banka hesaplarına yaptığı saldırılardan dolayı web sitemiz üzerinde banka bilgilerimizi bulundurmamaktayız. Her türlü sorunuz için operatörlerimiz, sizi cevaplandırmak için hazır bulunmaktadırlar.
Sizlerin kullanımına sunduğumuz pin numaraları, İngilteredeki üreticisi olan Smart Voucher Ltd. tarafından ve bizim tarafımızdan kontrol ediltikten sonra hizmetinize sunulmaktadır. Kartlarımızın eksik yada yanlış çıkma ihtimali yoktur. Son derece hassas bir sistemle denetlenir.
Şirketimiz vergi denetimli olup tüm satışları ve hizmetleri yasal ve faturalı yapmaktadır. Müşteri gizliliği güvenden sonra gelen bizim için en önemli 2. unsurdur. Müşteri bilgileri sizlere bir sonraki alışverişinizde daha hızlı yardımcı olabilmek ve zaman zaman yaptığımız kampanyalardan faydalandırmak adına hassasiyetle saklanır ve 3. şahıslara asla bilgi verilmemektedir.
Ukash Kart, bilindiği üzere artık dünyada 20.000 civarı sitede kullanılmaktadır. Kartın kullanım alanı tasarrufu alıcıya aittir. TC kanununlarının izin verdiği alışveriş, iletişim, oyun sitelerinde kullanılmalı, yasal olmayan sitelerde asla kullanılmamalıdır. Kullanımı halinde üretici ve satıcı firmalar bundan sorumlu değildir.

Vizyon ve Misyon

Orion ön ödemeli kart sistemleri olarak vizyonumuz gelecekte alışveriş sistemini en güvenli hale getirerek dünyada ödeme sistemini tek el yapmak yani sadece ukash kart ile ödeme sistemine geçirmektir. Burdaki amacımız tamamen kredi kartı güvenliğini sağlamak ve insanlara güvenli bir alışveriş keyfi yaşatmaktır.

Misyonumuz ise günümüzdeki ödeme sistemlerinin en güvenlilerinden bir tanesi olan ukash kartı tüm dünyaya tanıtarak herkesin güvenle alışveriş yapmasını sağlamaktır. Bugün itibari ile gidişatımız sürekli yükselme aşamasındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.