Ucuz Ukash

By | 9 Ocak 2014

İnternetin yaygın hale gelmesinde büyük rol oynayan insanlar, bu teknolojiyi verimli kullanmayı öğrenmiş bulunmaktadır. İnternetin sağlamış olduğu kolaylıkların farkında olan insanlar, zaman ve mekan kavramını daha tasarruflu kullanmaya başlamışlardır. İnternet sayesinde hayatımıza giren online alışveriş sistemi, evden çıkmadan ve dilediğiniz zaman alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Online alışveriş sisteminde kredi kartlarının yerini alan ödeme sistemi ise, ukash kart sistemi olarak görülmektedir. Ukash sistemi, kredi kartı bilgilerinin kullanımının zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Kredi kartı dolandırıcılığının önüne geçmede çok büyük bir adım olarak görülen bu sistem, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimini de sunmaktadır.

Ukash fiyatları, satış işlemini gerçekleştiren yetkili bayilere göre değişkenlik göstermektedir. Aşağı yukarı aynı fiyatlarda satılan ukash kartlar, ön ödemeli olarak kredilendirilmektedir. 5 Avroluk ukash karttan 250 Avroluk ukash karta kadar pek çok kredi seçeneği bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz ürün veya ürünlere göre seçeceğiniz bu kredi miktarı kartınıza tanımlanacaktır. Ukash satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, size gönderilecek olan 19 haneli pin kodunuz ile alışveriş yapmaya hemen başlayabileceksiniz. Uygun ukash fiyatları arasından size en yakın geleni seçtiğinizde, satın alma işleminizi dakikalar içinde tamamlayabileceksiniz. Ön ödemeli bir sistem olmasının en büyük yararı ise, alışveriş limitinizi belirlemeniz olarak görülmektedir. Satın almak istediğiniz ürünün fiyatı kadar kredi aldığınızda, gereksiz harcamalardan ve sürpriz faturalardan kaçınmış olacaksınız.

Ucuz ukash fiyatları ile ukash kart satın alma işleminizde olduğu gibi, ukash bozdurma işleminde de büyük kolaylıklar yaşayacaksınız. Alışveriş sonrası kartınızda kalan bakiyeyi, günün döviz kuruna göre bozdurabileceksiniz. Müşteri hizmetleri tarafından bozulacak olan kredi miktarı, banka hesabınıza nakit olarak yatırılacaktır. Ukash kart, online alışverişte hız, kolaylık ve güvenlik sunmaktadır.